Pandemiczny Kraków VR
Nie sądziłem, że to kiedykolwiek nastąpi, a jednak... Oto pierwsze cztery zdjęcia w 360 stopniach wrzucone przeze mnie na Hive. Wszystkie zostały zrobione końcem kwietnia 2020. Mimo wiosennej pogody widać na nich niemal całkowicie wyludnione miasto. Na Rynku pojedyncze osoby. To samo na Floriańskiej i Sławkowskiej. Na Gołębiej jeszcze większe pustki. Kraków, który zwykle tętnił życiem zamienił się w Tarnów.
Wszystkie cztery zdjęcia można zobaczyć dzięki hiveowej apce Dlux. Na ten moment jest to bardzo proste narzędzie pozwalające jedynie na poste wyświetlanie zdjęć (bez większej interakcji). Mam jednak nadzieję, że projekt będzie rozwijany. Dlatego polecam zagłosować na ich dwa proposale: #148 oraz #152. Myślę, że warto, bo VR to technologia z ogromnym potencjałem.
View in VR @ dlux.io
Leave Pandemiczny Kraków VR to:
Read more #dlux posts
Best Posts From Dawid Hallmann
We have not curated any of hallmann's posts yet. But you can encourage our curation team to review posts by visiting them regularly and by referring other readers. Because we give priority to frequently read content.