Dawid Hallmann avatar

Krypto-spotkanie w Krakowie?

hallmann

Published: 18 Feb 2022 › Updated: 18 Feb 2022Krypto-spotkanie w Krakowie?

Krypto-spotkanie w Krakowie?

Od jakiegoś czasu chodzi mi głowie myśl, aby podjąć w końcu jakieś kroki w kierunku przyciągnięcia do KBK kryptowaluciarzy. I nawet nie chodzi mi o inwestorów, tylko bardziej o ludzi, którzy są w temacie i bez większych problemów będą w stanie pojąć system działania lokalu. Cóż, nie ma się co czarować, ale dla większości społeczeństwa krypto to "czarna magia". Zresztą, wczoraj w końcu napisałem do pewnego muzyka i tekściarza, którego od dawna chciałem ściągnąć na Hive. Odpisał mi używając dokładnie w takich samych słów. "Czarna magia". Z drugiej strony jestem przekonany, że to kwestia czasu. Proporcje z każdym rokiem będą się zmieniać. Już teraz sporo osób wchodzi w ten świat, albo chce wejść nie wiedząc do końca jak i po co. Ostatnio szmulkberg@szmulkberg opowiedział mi o pewnej firmie odzieżowej, która ma problemy finansowe i w związku z tym robi restrukturyzację, której jednym z punktów ma być... NFT.

Chcemy dołączyć do rewolucji NFT (non fungible token), by w tej przestrzeni realizować naszą misję wpływu kulturowego.

No cóż, powodzenia.

54798228_2939053472803384_792482063805579264_n.jpg

Gdyby dodać "kupuję i" przed "zbieram" to byłoby NFT.


Ale do czego zmierzam? Otóż w sytuacji, w której krypto dla większości populacji to czarna magia, można podjąć dwa rodzaje działań. Po pierwsze: starać się trafić do tych, którzy są w temacie. Po drugie: podjąć jakieś działania edukacyjne, aby więcej ludzi wiedziało czym to się je. Oba działania są w interesie zarówno Hive, jak i KBK. Można więc połączyć siły i zrobić w Krakowie jakieś spotkanie poświęcone blockchainowi i krypto, na którym jakaś część będzie poświęcona Hive. Najlepiej w takiej formule, by mogły w nim wziąć udział osoby znające temat, jak i te, które dopiero chciałyby poznać "czarną magię". O czymś podobnym (o ile nie takim samym) wspominał w swoich planach jocieprosza@jocieprosza.

Koncepcja jest logiczna. Problem tylko w tym, że nie wiem jak się za to zabrać. Nigdy nie uczestniczyłem w żadnych krypto-spotkaniach. Nie piszę też na żadnych grupach zamkniętych/otwartych. Jeśli więc ktoś ma jakieś sugestie (włącznie z tymi dotyczącymi podstawowej kwestii, czyli jak ściągnąć na to ludzi), to będę wdzięczny za podzielenie się.

Leave Krypto-spotkanie w Krakowie? to:

Written by

Governor of the @krolestwo

Read more #polish posts


Best Posts From Dawid Hallmann

We have not curated any of hallmann's posts yet. But you can encourage our curation team to review posts by visiting them regularly and by referring other readers. Because we give priority to frequently read content.

More Posts From Dawid Hallmann